Pojedyncze rejestratory i systemy pomiaru temperatury i wilgotności - Rejestratory Ebro

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pojedyncze rejestratory i systemy pomiaru temperatury i wilgotności


Profesjonalne, precyzyjne rejestratory temperatury (a także rejestratory temperatury i wilgotności oraz rejestratory temperatury i ciśnienia) przeznaczone do kontroli warunków w transporcie, przechowywaniu w pomieszczeniach i urządzeniach żywności, leków, kosmetyków i innych. Oferujemy pojedyncze urządzenia oraz systemy kontroli temperatury i wilgotności dostosowane do potrzeb klienta. Urządzenia spełniają wszelkie normy wymagane w transporcie żywości i przemyśle farmaceutycznym.


PRODUKTY                                                                                                                                             

Seria EBI 25 T firmy Ebro - Profesjonalny rejestrator temperatury z możliwością rejestracji wilgotności i z generacją wyników w formie pliku PDF.
Seria EBI 20 T firmy Ebro - Rejestratory temperatury z możliwością graficznej prezentacji i obróbki zapisanych pomiarów – wejście USB.
Seria EBI 40 TC firmy Ebro - Wielokanałowy rejestrator temperatury do monitorowania i walidacji przebiegu procesów. Wersja 6 kanałowa i 12 kanałowa. Zakres temperatury -200 do +1200 C. Posiada kolorowy wyświetlacz do odczytywania danych oraz możliwość podłączenia do komputera w celu zbierania i prezentacji danych. Możliwośc podłączenia różnego rodzaju sond. Do zastosowania w przemyśle spożywczym: piekarnie, przechowywanie żywności i innych produktów, przemysł maszynowy, produkcja i inne.
EBI 300 firmy Ebro Profesjonalny, bardzo precyzyjny rejestrator temperatury (również w wersji rejestrator temperatury i wilgotności) z możliwością rejestracji wilgotności i z generacją wyników w postaci pliku PDF.Rejestrator temperatury i wilgotności EBI310 firmy Ebro - Precyzyjny minirejestrator temperatury oraz temperatury i wilgotności - generacja wyników w PDF.  
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego